HomeHope GFX &#9829CalendarGalleryFAQTeamRegisterUsergroupsLog in

RASPRAVE - Zakon braće 2

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
Author Message
Gandalf

Male Broj postova : 346
Rank : Novice
Bodovi : 450
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Sun May 30 2010, 23:58

jee, :D

sad samo trebamo pobijedit xD
Back to top Go down
View user profile
Gr0b@r^
Dragan 1962-1985 :/

Male Age : 20
Broj postova : 4044
Bodovi : 1554
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 08:52

foot jel ovo u c4d pa u photoshopu onaj cartoon efekat ? :D
Back to top Go down
View user profile http://www.prisonbreak-srbija.com/
foot
Egg hunter

Male Age : 22
Broj postova : 507
Rank : Moderate
Bodovi : 1210
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 10:04

Gr0b@r^ wrote:
foot jel ovo u c4d pa u photoshopu onaj cartoon efekat ? :D

ne , ništa nije rađeno u ps samo specijalne tehnike c4d Valjanje
Back to top Go down
View user profile
Gandalf

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 15:33

ja ne kuzim ovo

Quote :
Gandalf
vecito "originalan"

to dobijem od cepelina koji je najoriginalniji tip na forumu... podsjecam samo da je ovo u linku 90% njegovog rada koji je predao
Back to top Go down
View user profile
melez102

Male Age : 17
Broj postova : 1016
Bodovi : 510
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 16:07

Iskreno ne razumem zasto se osecas uvredjenim, ja vidim puno pravo da on to kaze.
U vezi njegovog rada: Ne razumem sta pokusavas da kazes; zameras mu sto je koristio stock za sig? svaka cast. Iako njegov rad jeste, pa, jednostavan sam je rekao da nije imao vremena za komplikovaniji rad i da je sklopio ono na brzinu. Nikad nije spomenuo da je sam ono iscrtao tako da ne razumem cemu diskusija.
U vezi tvog rada: Uradio si rad po tutu i predao na takmicenje. mislim da o tome vise nista nije potrebno reci
Neoriginalno ti bez uvrede prilici. Ali sve dok budes gledao na negativne kritike (znas, kritike nisu samo "dobar rad 10/10 semi") kao na licne uvrede, neces daleko stici.
I ne, ne biram strane ili sta vec, samo pokazujem kako je bezveze da se uopste javljas.
Back to top Go down
View user profile
Gandalf

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 16:19

pa vidi mi smo svi na glasanju mislili da je on to sam napravio i tek je poslije rekao da je pokupio shape s neta sto je po meni neposteno, a sada mi on prigovara jer sam ljepo posteno rekao da sam rad napravio po psdu? mogo sam se i ja usutit, ovdje je 2 i pol clana uopce culo za ookamija, a radove je vidjelo 10% od tih 2 i pol

i naravno da mi ne smetaju kritike, posebno na racun ovog rada jer 'nije moja ideja, iskopirao sam ga i bezveze je'

Back to top Go down
View user profile
Cp63il4
ceppelin
ceppelin

Male Age : 26
Broj postova : 1450
Rank : Intermediate
Bodovi : 1090
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 17:09

Gandalf wrote:
ja ne kuzim ovo

Quote :
Gandalf
vecito "originalan"

to dobijem od cepelina koji je najoriginalniji tip na forumu... podsjecam samo da je ovo u linku 90% njegovog rada koji je predao
vidi care, ja sam rekao jos pre glasanja da nije sve moje na radu, ima dosta postova u ovoj temi povodom toga

drugo glasanje je ovoreno u 22:30, a Alex je otvorio zalbu u 23:15 sa istim tim linkom i skoro svi koji su glasali su to vec videli, ja ocigledno nisam nikome platio da glasa tako da su njihovi glasovi njihova stvar. Drugo verujem da ste i mogli da izmenite glas ili barem otkazete svoj glas tako da bude nevazeci. Trece ja nisam cekao da predam rad 5 minuta do kraja roka, lepo sam izdvojio par minuta i uradio ono sto sam uradio. Na radu za drugo kolo nisam ulozio ni puno vise vremena, mozda cak i manje. Napraviti gitaru i 15ak abstract shapova preko pentoola i nije neka filozofija.

Dalje kolko se meni cini u onoj temi su naletali neki likovi za 2 posta da glasaju za drugu ekipu, da li stvarno posle toga mozes mene za ista da optuzujes? Ne da ovim prebacujem nesto nekome, ali eto pogledaj stvari iz vise uglova. Ja sam to, a i mnogo sta drugo sto nije bilo bas 100% validno, kao produzeni rokovi za predaju i predaja starih radova na sve strane, precutao. Verujem da nemas pravo da me optuzujes za nepostenu licnost jer sam se trudio da svako takmicenje na Hope bude "fun n' fair".

Sto se tog rada tice mislim da nije vise potrebna ikakava diskusija. Svima nam je sve jasno, ako idalje nesto nisi ukapirao rado cu ti objasniti preko poruke rekapitulaciju svega. Drugo ja sam i ispao iz ovog takmicenja ne znam sta mislis da postignes pljuvanjem po tom radu.

to sto ti nisi pratio ili iznosis podatke ovde kako tebi odgovaraju jednog dana ti moze biti problem, pogotovo u pravom zivotu

Sledece ti imas kolko bese godina? ti studiras, placas svoj stan, racune, brines se za hranu, ides na posao? sumnjam, ali neki ljudi imaju obaveze. Ja nisam sigmaker, iskreno jako sam los u tome, moji sigovi su neki moderate (+/-)

Sigovi su, da budemo iskreni, samo jedan hobi koji malo ko ume da pretvori u neku pravu umetnost. Ja vise nemam vremena da bacam vreme na takve stvari.
Postoji dosta stvari kojima se bavim u pravom zivotu vezanim za dizajn koje ovde ne stavljam, prosto ne postoji mesto za njih. Ako cemo bas o originalnosti neke moje fotografije su skoro osvojile par nagrada (a uz to i novcanih). Da li bi to uradile da nisu bile orignalne, a verujem da je ziri bio dovoljno strucan to da utvrdi?

Postao sam moderator ovog foruma dok nisam bio pretpran tezinom pravog zivota koji se nalazi van ove kompjuterske krntije na kojoj ti ocigledno dosta visis kad stignes pa pohvatas svaki PSD ili Tut koji izadje. Kao moderator ovog foruma imam odredjenu obavezu isto tako i zelim da ucestvujem u njegovoj biti - ovim GFX borbama ili sta vec. Prijavio sam se jer nije bilo dovoljno ljudi i rad napravio za 10ak minuta sa prvim shapeom kojim sam vec odavno imao u PSu od 2008 kad sam poskidao ogroman broj resursa koje su mi neki ljudi prosledili.

Da li ti stvarno mislis da sam od pocetka imao zelju da pobedim u nekom virtuelnom takmicenju? Dok si ti ovde zaspamao 10ak stranica kako su najboljem paru, kako ces sve da pobedis, kako su vam radovie bombe i ne znam ni ja sta. Nemas ni iskustva ni umeca da se tako ponasas kao prvo, kao drugo cuo ikad za izreku "najslabije pseto, najglasnije laje"?. Iskreno jedino je jos Grobar gori od tebe sto se takvog spama tice.

Prijavio sam se za ovo takmicenje u nadi da ce biti zabavno, nabravio sam i bezvezni rad onako, iz zabave. Iksreno mnogo sam razocaran, kolicina svadje i rapsrave mi se gadi.

Radis po tutovima, kopiras tudji stil, opsta originalnost na radu iz onog kruga gde ste prosli jer ovi nisu predali rad je ravna nuli. Ne govorim ovo jer imam nesto protiv tebe ili jer mi je u intresu da izgubite ili nesto, vec prosto sam iskren i objektivan.

Pohvalicu te da si savladao ocigledno dosta jaku tehniku. To se videlo jos kod onog vektora drveta kome sam cini mi se ostavio lepe kritike. Sada treba to da primenis na nesto svoje, tacka. Drugo ako mislis mene da napadas na polju vestine ili poznavanja umetnosti moraces dosta bolji da postanes, jer (a ovo ce delovati kao ego boost) ti nisi niko poseban da kritkujes mene, moj karakter ili radove uopsteno na takav nacin. Upoznat si kao i mnogi ovde samo sa mojim radovima iz 2008/9 i veruj mi da cu te kada dobijem dozvolu neke od njih da okacim na DA naterati da pojedes svaku arogantnu misao koju si izrekao u te 2 recenice.

i da, rad nije bezveze, ali iskreno, nikad ni nisam voleo ookamija.
Back to top Go down
View user profile http://the-great-ord-filip.deviantart.com/
Gandalf

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 18:07

onda sam ja coravi njub koji nije vidio to prije i koji se osjeco 'prevareno' kada je taj shape kasnije vidio

dok sam ovo citao na jedno 10 mjesta sam imao nesto da kazem, ali posto se ne sjecam gdje onda nista od toga :/ ...

jedino za ovo " Dok si ti ovde zaspamao 10ak stranica kako su
najboljem paru, kako ces sve da pobedis, kako su vam radovie bombe i ne
znam ni ja sta "

jesi ikad cuo za ironiju ili nesto tako?

ja se iskreno nisam nadao da cu ikada dogurati do polufinala pored toliko odlicnih ljudi ovdje, to je bilo 'samotjesenje'

i btw, imam rl hvala bogu
Back to top Go down
View user profile
Gr0b@r^

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 18:34

Cp63il4 wrote:
Gandalf wrote:
ja ne kuzim ovo

Quote :
Gandalf
vecito "originalan"

vidi care, ja sam rekao jos pre glasanja da nije sve moje na radu, ima dosta postova u ovoj temi povodom toga

drugo glasanje je ovoreno u 22:30, a Alex je otvorio zalbu u 23:15 sa istim tim linkom i skoro svi koji su glasali su to vec videli, ja ocigledno nisam nikome platio da glasa tako da su njihovi glasovi njihova stvar. Drugo verujem da ste i mogli da izmenite glas ili barem otkazete svoj glas tako da bude nevazeci. Trece ja nisam cekao da predam rad 5 minuta do kraja roka, lepo sam izdvojio par minuta i uradio ono sto sam uradio. Na radu za drugo kolo nisam ulozio ni puno vise vremena, mozda cak i manje. Napraviti gitaru i 15ak abstract shapova preko pentoola i nije neka filozofija.

Dalje kolko se meni cini u onoj temi su naletali neki likovi za 2 posta da glasaju za drugu ekipu, da li stvarno posle toga mozes mene za ista da optuzujes? Ne da ovim prebacujem nesto nekome, ali eto pogledaj stvari iz vise uglova. Ja sam to, a i mnogo sta drugo sto nije bilo bas 100% validno, kao produzeni rokovi za predaju i predaja starih radova na sve strane, precutao. Verujem da nemas pravo da me optuzujes za nepostenu licnost jer sam se trudio da svako takmicenje na Hope bude "fun n' fair".

Sto se tog rada tice mislim da nije vise potrebna ikakava diskusija. Svima nam je sve jasno, ako idalje nesto nisi ukapirao rado cu ti objasniti preko poruke rekapitulaciju svega. Drugo ja sam i ispao iz ovog takmicenja ne znam sta mislis da postignes pljuvanjem po tom radu.

to sto ti nisi pratio ili iznosis podatke ovde kako tebi odgovaraju jednog dana ti moze biti problem, pogotovo u pravom zivotu

Sledece ti imas kolko bese godina? ti studiras, placas svoj stan, racune, brines se za hranu, ides na posao? sumnjam, ali neki ljudi imaju obaveze. Ja nisam sigmaker, iskreno jako sam los u tome, moji sigovi su neki moderate (+/-)

Sigovi su, da budemo iskreni, samo jedan hobi koji malo ko ume da pretvori u neku pravu umetnost. Ja vise nemam vremena da bacam vreme na takve stvari.
Postoji dosta stvari kojima se bavim u pravom zivotu vezanim za dizajn koje ovde ne stavljam, prosto ne postoji mesto za njih. Ako cemo bas o originalnosti neke moje fotografije su skoro osvojile par nagrada (a uz to i novcanih). Da li bi to uradile da nisu bile orignalne, a verujem da je ziri bio dovoljno strucan to da utvrdi?

Postao sam moderator ovog foruma dok nisam bio pretpran tezinom pravog zivota koji se nalazi van ove kompjuterske krntije na kojoj ti ocigledno dosta visis kad stignes pa pohvatas svaki PSD ili Tut koji izadje. Kao moderator ovog foruma imam odredjenu obavezu isto tako i zelim da ucestvujem u njegovoj biti - ovim GFX borbama ili sta vec. Prijavio sam se jer nije bilo dovoljno ljudi i rad napravio za 10ak minuta sa prvim shapeom kojim sam vec odavno imao u PSu od 2008 kad sam poskidao ogroman broj resursa koje su mi neki ljudi prosledili.

Da li ti stvarno mislis da sam od pocetka imao zelju da pobedim u nekom virtuelnom takmicenju? Dok si ti ovde zaspamao 10ak stranica kako su najboljem paru, kako ces sve da pobedis, kako su vam radovie bombe i ne znam ni ja sta. Nemas ni iskustva ni umeca da se tako ponasas kao prvo, kao drugo cuo ikad za izreku "najslabije pseto, najglasnije laje"?. Iskreno jedino je jos Grobar gori od tebe sto se takvog spama tice.

Prijavio sam se za ovo takmicenje u nadi da ce biti zabavno, nabravio sam i bezvezni rad onako, iz zabave. Iksreno mnogo sam razocaran, kolicina svadje i rapsrave mi se gadi.

Radis po tutovima, kopiras tudji stil, opsta originalnost na radu iz onog kruga gde ste prosli jer ovi nisu predali rad je ravna nuli. Ne govorim ovo jer imam nesto protiv tebe ili jer mi je u intresu da izgubite ili nesto, vec prosto sam iskren i objektivan.

Pohvalicu te da si savladao ocigledno dosta jaku tehniku. To se videlo jos kod onog vektora drveta kome sam cini mi se ostavio lepe kritike. Sada treba to da primenis na nesto svoje, tacka. Drugo ako mislis mene da napadas na polju vestine ili poznavanja umetnosti moraces dosta bolji da postanes, jer (a ovo ce delovati kao ego boost) ti nisi niko poseban da kritkujes mene, moj karakter ili radove uopsteno na takav nacin. Upoznat si kao i mnogi ovde samo sa mojim radovima iz 2008/9 i veruj mi da cu te kada dobijem dozvolu neke od njih da okacim na DA naterati da pojedes svaku arogantnu misao koju si izrekao u te 2 recenice.

i da, rad nije bezveze, ali iskreno, nikad ni nisam voleo ookamija.

da li ti stvarno mislis da sam ja ozbiljan u svemu sto kazem ? =.=
Back to top Go down
Cp63il4
ceppelin
ceppelin

Broj postova : 1450
Bodovi : 1090
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 20:06

ne, ali ozbiljno umete da iritirate ponekad :x
Back to top Go down
View user profile http://the-great-ord-filip.deviantart.com/
Gr0b@r^

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 20:21

Cp63il4 wrote:

a,pa to mora pomalo :P
Back to top Go down
GFXMaster
Penzić
Penzić

Male Age : 25
Broj postova : 1419
Bodovi : 2030
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon May 31 2010, 21:19

Cp63il4 wrote:

slazem se
Back to top Go down
View user profile
Electra Heart
You know what they do to guys like us in prision.

Female Broj postova : 6018
Rank : Professional xD
Bodovi : 3130
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Wed Jun 02 2010, 16:09

finale navečer Wink
Carlos xD

Male Age : 24
Broj postova : 290
Bodovi : 435
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Thu Jun 03 2010, 00:13

a mogla je bar neka tema za finale bit
Back to top Go down
View user profile
Electra Heart

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Thu Jun 03 2010, 14:06

bit će teme za balkanijadu...ako budete dobri... Rolleyes
Jukita

Broj postova : 2428
Bodovi : 1276
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Thu Jun 03 2010, 15:30

Javna isprika SF-u za ispadanje .... ukakao sam stvar
Back to top Go down
View user profile http://www.hopegfx.com
pirat

Male Broj postova : 152
Bodovi : 135
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Thu Jun 03 2010, 21:40

gandalfe,pokidace futa sada Valjanje
Back to top Go down
View user profile
foot
Egg hunter

Male Age : 22
Broj postova : 507
Bodovi : 1210
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Fri Jun 04 2010, 15:14

pirat wrote:
gandalfe,pokidace futa sada Valjanje

ne shvaćam što želiš reč Huh ?
Back to top Go down
View user profile
Electra Heart

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Fri Jun 04 2010, 18:50

GANDALF pita analaura jel radiš rad?

Liz
PercyEliteFXKnight

Male Age : 17
Broj postova : 356
Bodovi : 255
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Fri Jun 04 2010, 20:29

~Ruth~ wrote:
GANDALF pita analaura jel radiš rad?

Liz
Ev gandalf kaže: Cepelin me razljutio, nema me na forumu mjesec dana...Sry Analauri al se zahvali Cepelinu na njegovoj točnoj odluci
Back to top Go down
View user profile
Still Free

Male Age : 29
Broj postova : 871
Bodovi : 1255
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Fri Jun 04 2010, 23:54

Jukita wrote:
Javna isprika SF-u za ispadanje .... ukakao sam stvar

Hahahah,ti si lud...XD Nemas se potrebe izvinjavati,ovo je samo igra i nista drugo... Pozz i uzivaj
Back to top Go down
View user profile http://www.fr1k0v1.com
Carlos xD

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Mon Jun 07 2010, 23:58

zatisje pred buru Valjanje
Back to top Go down
View user profile
DeD
Hope Designer
Hope Designer

Broj postova : 1040
Bodovi : 1810
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Tue Jun 08 2010, 22:38

foot ako stavi još koi onakav rad mislim da je pobjeda zagarantirana...
Back to top Go down
View user profile
_Nipps_

Male Age : 21
Broj postova : 1421
Bodovi : 990
Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Tue Jun 08 2010, 22:54

DeD wrote:

to je sigurno, afrodita samo mora predat neki solidan rad
Back to top Go down
View user profile
Carlos xD

Rewards :

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   Tue Jun 08 2010, 22:59

_Nipps_ wrote:
DeD wrote:

to je sigurno, afrodita samo mora predat neki solidan rad
zato sam se kladio na foota .. Lollipop
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: RASPRAVE - Zakon braće 2   

Back to top Go down

RASPRAVE - Zakon braće 2

View previous topic View next topic Back to top 
Page 23 of 24 Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next